Michał Szpak

 

 

 

 

12.II.2017 godz. 19:00

Klub Bohomass Lab  ul. Kapitulna 4  Kielce
Bilety: 60zł przedsprzedaż, 70zł w dniu koncertu.

Miejsca przedsprzedaży:
Hala Widowiskowo-Sportowa Kielce ul. Żytnia 1. Tel. 41 367 67 17;

Orbis ul. Sienkiewicza 26, Kielce
Galeria Echo "Spec" - dorabianie kluczy (obok Tesco) ;
Hipermarket Auchan Kwiaciarnia Florina ul. Radomska 20
 
Pasaż Świętokrzyski  "Spec" - dorabianie kluczy
www.kupbilecik.pl

www.ticketpro.pl
www.biletyna.pl

 

AGENCJA KONCERTOWA "EWA-K"   www.koncerty.kielce.pl


Info  664 008 130

W programie X-Factor  już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale  wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która  nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i   wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza..

5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce.  Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.