Grażyna Brodzińska - Muzyczna Aleja Gwiazd

Muzyczna Aleja Gwiazd

Kieleckie Centrum Kultury 10.III.2017  godz.19:00

Ceny : 80 zł.95 zł., 110 zł., 125 zł.

Grażyna Brodzińska (sopran)

 

Marcin Jajkiewicz (wokal)

 

Orkiestra Kameralna „CREO” Mateusz Walach ( dyrygent, aranżer)

 

Informacje i zamówienie Agencja Koncertowa Ewa – K

tel. 604 529 740 ;

Bilety do nabycia :

Kasy KCK, ORBIS ul. Sienkiewicza 26,

www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

 Brodzinska Kielce

 

 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe widowisko,
w którym wystąpią wybitne polskie gwiazdy ze świata muzyki, śpiewu i tańca,
a wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki filmowej, musicalowej
oraz piosenki ze światowego repertuaru, a to wszystko w oprawie multimedialnej!

W programie  m.in.: ”Zagraj mi cyganie”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Aria ze śmiechem”, „Besame Mucho”, ”La Vie en Rose”, „Moon River”,Unchained melody”,  „New York, New York, „Deszczowa piosenka”,Can’t help falling  in love”, muzyka z musicalu  „Mamma mia”, „Upiora w operze”,  przepiękny walca z filmu „Noce i Dnie” itd.

 

Grażyna Brodzińska (sopran)– Pierwsza Dama Polskiej Operetki. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście, obdarowująca widzów delikatną wirtuozerią głosu. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych  nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

 

Marcin Jajkiewicz (wokal)-  utalentowany wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy, określany przez wielu jako Polski Frank Sinatra. Uczestniczył w wielu programach rozrywkowych, takich jak Szansa na sukces, Idol Jest laureatem nagrody Festiwalu Jedynki z Sopotu oraz wokalistą w zespole Tango Corazon Quintet  Marcina Wyrostka. Gościnnie występuje również w popularnym muzycznym show telewizyjnym „Jaka to Melodia”.

 

Orkiestra Kameralna „CREO”-Orkiestrę tworzą młodzi muzycy regionu śląskiego. Od 2010 roku orkiestra zachwyca publiczność swoim entuzjazmem i profesjonalizmem, odnajdując się zarówno w repertuarze muzyki klasycznej, jak i w brzmieniach rozrywkowych. O wszechstronności zespołu świadczy szeroki przekrój artystów, z którymi dzielił scenę, byli to m.in.: Grażyna Brodzińska, Andrzej Piaseczny, Beata Kozidrak, Kayah,  Marcin Wyrostek, Łukasz Zagrobelny, Łukasz Frant, zespół Feel,  Universe, Kasia Wilk, Wierba & Schmidt Quintet. Orkiestra angażuje się także w projekty studyjne. Przy współpracy z Alvernia Studios, muzycy zrealizowali płytę "Anima" Justyny Steczkowskiej, jak również w poszerzonym składzie symfonicznym nagrali muzykę filmową duńskich kompozytorów. Najnowszym albumem orkiestry jest płyta "Symbioza" greckiego kompozytora Odysseasa Konstantinopoulosa.

Mateusz Walach ( dyrygent, aranżer) - Jako kompozytor, aranżer, dyrygent i producent muzyczny zrealizował kilka płyt, m.in. Justyny Steczkowskiej, Zdzisławy Sośnickiej, Beaty Bednarz, Enej  i in. Jest również autorem muzyki teatralnej. Był stypendystą miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki oraz beneficjentem akademickiego stypendium rektora, nagradzającego najlepszych studentów. W 2012 roku został również laureatem konkursu na najlepszego studenta RP Studencki Nobel 2012 na szczeblu uczelnianym i wojewódzkim (wyróżnienie). Od 2010 roku realizuje aranżacje dla Teatru Rozrywki w Chorzowie, a od 2014 roku kontynuuje tę współpracę jako dyrygent. Objął kierownictwo muzyczne spektaklu Niedziela w Parku z Georgem S. Soundheima i J. Lapine'a, musicalu Billy Elliot L. Hall'a i E. John'a oraz musicalu Rękopis znaleziony w Saragossie J. Potockiego w realizacji M. Wojtyszki i K. Dębskiego. Współpracuje z Grażyną Brodzińską, Justyna Steczkowską  Kayah  Marcinem Wyrostkiem, Łukaszem Zagrobelnym, zespołem Bracia, Ewą Urygą, Kasią Wilk, zespołem Universe, Alvernia SPtudios, orkiestrą Filharmonii Lubelskiej i innymi.